Quantcast

Neišnaudojami nemokami sveikatos tyrimai: kai kuriems – gėda

Grįžti į straipsnį

N

N portretas
Taip,prevencinės širdies iki 60m.niekas,nieko nesiuncia,nes be siuntimo nepakliūsi niekur.O,paskui gydytojas pranesa,jau laikas tavo baigesi.Žmonės po 60m.jau sveiki tampa.Bet dirbti turi,pensijai per jaunas.

Gal gana meluoti

Gal gana meluoti portretas
Tie tyrimai yra beverčiai, tik pinigai poliklinikoms. Atneši savo krepšelį ir tampi neįdomus, geri jie ar blogi, gali valint į visas keturias puses.

to Taigi

to Taigi portretas
Užtat prašo vėl atsinešti siuntimą iš šeimos gydytojo kad gautų pinigus.

Taigi

Taigi portretas
Bet ar jūs žinot,kad gydytojai specialistai už paciento apsilankymą antrą ar trečią kartą iš Ligonių kasos negauna nei cento.Aš tik dabar sužinojau,kai niekas nepaaiškino tyrimo rezultatų.Tai čia visokios prevencijos tik gražiai skamba.

S.S.S

S.S.S portretas
būtent kad yra nesuderinama. Žmogus vieną kartą gali atsiprašyti iš darbo, kad atlikti tyrimus, bet daugiau 80 proc. manau neina atsiprašyti. O per vieną kartą tyrimų nepadaro. Žmogus gal ir savo sąskaitą visą darbo dieną pasiimtų laisvą, bet ir per ją nesugeba visko padaryti. Tai žmonėms nieko ir nelieka, nes jų niekas nepaleidinės iš darbo kai tik užsimanys.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Širdies ir kraujagyslių prevencijos programos pagrindinė ir svarbiausioji varomoji jėga tūno vaistų korporacijų siekyje kad kuo daugiau nupirktu jų produkcijos. Pats dalyvavau ir mano patyrimas yra toks- niekas nenori kiek detaliau ištirti paciento, nes rezonansas ir tomografija tik užsispyrusiai atkakliesiems, toks kaip aš, kuris pareiškiau- neišeisiu iš kabineto, kol neparašys siuntimo bent kalcio širdies kraujagyslėse tyrimams(130 eurų), o ne tai mano gydytojas tik per klaidą atsiminė, kad reikia bent stetoskopu pasiklausyti širdies. Tad labai atsakingai pareiškiu- tokios programos pagrindinis tikslas yra vaistų gamintojų siekis padidinti pardavimus, na o gydytojams irgi yra atsilyginama, patys žinote kaip- sėkmės bonusai a la konferencijos šiltų kraštų viešbučiuose su baseinais, paplūdimiais ir vakarinėmis programomis., o pacientams- saujos tablečių ir, tarp kitko, visam likusiam gyvenimui iki smerčiaus. Aš pasirinkau kitą, ne vaistų, kelią ir padėtis taisosi į gerą.

kauniete

kauniete portretas
manau medikai dziaugiasi, kad ne visi , kam priklauso ateina tikrintis, nes jie ir taip LABAI uzkrauti darbu, o tarp kitko, gal galima prailginti tikrinamuju amziu, vistiek tik puse ateina

KLAUSIMAI

KLAUSIMAI portretas
Kada daromos patikros, imami mėginiai? Visų DARBO metu. Neatsižvelgiama į tai, jog: 1) Medicinos įstaigos ir žmonių darbo vietos dažnai gerokai nutolusios viena nuo kitos. 2) Tyrimai neorganizuojami taip, kad atėjus vieną sykį iš karto tau būtų atlikti visi tais metais priklausomi tyrimai. 3) Ne kiekvieną darbo vietą keletą kartų per metus darbo metu gali palikti ir keliauti į sveikatos įstaigą tyrimų atlikti. Neteko girdėti, kad šiais laikais medikai su savo įranga apvažiuotų visas didesnes įmonės bei įstaigas, ir ten viską greitai atliktų (keletas tyrimų vienam žmogui užimtų ~valandą).

Galerijos

Daugiau straipsnių