Tiesioginėje kovoje dėl kelialapio į NKL atkrintamąsias „Vilnius“ įveikė „Šilutę“

Šeštadienį Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) sužaistos šešerios reguliariojo sezono rungtynės.

Bene svarbiausias susitikimas vyko sostinėje, kur žaidė "Vilniaus" ir "Šilutės" komandos, kovojančios dėl paskutinio kelialapio į atkrintamųjų varžybų etapą. Pergalę rezultatu 86:71 (28:21, 14:20, 28:11, 16:19) iškovojo namie žaidę "Vilniaus" krepšininkai.

Spurtu 17:0 rungtynes pradėję vilniečiai svečius jau rungtynių pradžioje pasiuntė į nokdauną, tačiau jų nenokautavo. Baigiantis antrajam ketvirčiui svečiai iš Šilutės skirtumą aptirpdė iki minimalaus (42:41) ir nė neketino pasiduoti.

Antroji rungtynių pusė dar vienu šaltu dušu prasidėjo "Šilutės" krepšininkams, kurie kėlinį pralaimėjo 28:11 ir gerokai komplikavo savo galimybes pakovoti dėl pergalės. Svečių viltis kažką pakeisti lemiamame ketvirtyje nubraukė geriausias sezono rungtynes sužaidęs "Vilniaus" legionierius Andrew Fairas, po kurio tritaškio skirtumas tarp komandų išaugo iki turėto rungtynių pradžioje (75:58). Per likusias minutes komandos apsikeitė taškais ir pelnytą pergalę iškovojo Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai.

Po šios dvikovos tryliktą pergalę iškovojusi sostinės ekipa turnyro lentelėje aplenkė pergale mažiau iškovojusią "Šilutę" ir įsitvirtino dvyliktoje turnyro lentelės vietoje.