„Aistės“ neatlaikė „Utenos“ merginų užmojo – Kaune pasiekti jubiliejinę pergalę

Dešimtą kartą šio sezono Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) laimėjo vienvaldė lyderė „Utenos“ (10/0) komanda, kuri išvykoje 64:39 (19:12, 15:4, 12:15, 18:8) įveikė Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ (6/4).

Pirmajame kėlinyje viešnioms atitrūkti pavyko sužaidus 7 minutes, kai spurtavo 6:0 ir truktelėjo į priekį – 17:11. Ketvirtis baigėsi „Utenai“ pirmaujant 19:12. Antroji susitikimo atkarpa ypatingai nesėkminga buvo kaunietėms, kurios įstrigo sumanioje „Utenos“ gynyboje. Alfredo Vainausko auklėtinės per 10 minučių į savąjį krepšį praleido vos 4 taškus, o pačios pelnė 15 ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 34:16.

Po didžiosios pertraukos „Aistės-LSU-Paradis“ atkuto, tačiau joms žymiau sumažinti deficito nepavyko, kadangi uteniškės patikimai rungtyniavo gynyboje – 46:31 „Utenos“ naudai po trijų kėlinių. Per paskutines 10 minučių „Utenai“ pavyko dar labiau padidinti skirtumą, kuris nuskambėjus finalinei sirenai siekė 25 taškus – 64:39.

„Aistės-LSU-Paradis“: G.Tamašauskaitė, N.Skadaitė (9 atk. kam.) ir M.Petrauskaitė po 8

„Utena“: G.Šniokaitė 16, E.Šulčiūtė 11 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), S.Linkevičienė 10 (5 rez. perd.), E.Šikšniūtė 9 (12 atk. kam.).