Šveicarijos tenisininkė laimėjo antrąjį karjeroje WTA serijos turnyrą

Meksikoje pasibaigusiame WTA serijos tarptautiniame "Abierto Mexicano Telcel" moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų finale triumfavo penktąjį reitingą turėjusi 25-erių metų šveicarė Timea Bacsinszky.

Šeštadienį lemiamoje dvikovoje T.Bacsinsky vos per 66 minutes 6:3, 6:0 nugalėjo trečiąją pagal skirstymą prancūzę Carolinę Garcią ir tapo pirmąja Šveicarijos atstove, laimėjusia šį turnyrą.

Po penkerių metų pertraukos antrąjį WTA serijos turnyrą laimėjusiai šveicarei kartu su pagrindiniu prizu atiteko 43 tūkst. dolerių čekis ir 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo antrąjį reitingą turėjusios ispanės Lara Arruabarrena ir Maria-Teresa Torro-Flor, finale 2:6, 6:2, 10:4 įveikusios favoritėmis laikytas čekes Andrea Hlavačkovą ir Lucie Hradecką.