Europos biatlono čempionate lietuviai sprinto lenktynėse nenudžiugino

Estijoje vykstančiame atvirajame Europos biatlono čempionate šeštadienį vyrą 10 km sprinto lenktynėse vėl lietuviai nedžiugino.

Geriausiai sekėsi Karoliui Dombrovskiui, kuris su dviem baudos ratais užėmė 49-ą vietą, bei keturis kartus šaudykloje suklydusiam Tomui Kaukėnui, kuris užėmė 57-ą vietą.

Karolis Dombrovskis be klaidų šaudžiusiam ir aukso medalį iškovojusiam rusui Aleksejui Slepovui pralaimėjo 2 minutes 18,3 sekundės, o Tomas Kaukėnas - 2 minutes 33,1 sekundės.

A.Slepovas nuotolį įveikė per 22 minutes 38,0 sekundės ir 14,5 sekundės aplenkė vieną baudos ratą šliuožusį bei šios rungties Europos čempiono titulą praradusį norvegą Larsą Helgę Birkelandą.

Bronzos medaliu džiaugėsi taip pat baudos ratą sukęs prancūzas Antoininas Guigonnat'as, nuo nugalėtojo atsilikęs 37,8 sekundės.

Keturis kartus į taikinius nepataikęs Vytautas Strolia užėmė 71-ą vietą, o penkis kartus pro šalį prašovęs Rokas Suslavičius liko tik 90-as tarp 103-jų varžybas baigusių (startavo 105-i) atletų:

1. Aleksej Slepov (Rusija)             22 min. 38,0 sek. (0 baudos ratų)
2. Lars Helge Birkeland (Norvegija)   atsiliko 14,5 sek. (1)