Ekipa „Devils“ su D. Zubrumi nutraukė pralaimėjimų išvykose seriją

Dvidešimt šeštą pergalę 63-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis bei Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (62 tšk.) klubas.

Šeštadienį svečiuose 17,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo tryliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje likusią Kolambuso "Blue Jackets" (56 taškai) komandą, kuri patyrė jau penktąjį pralaimėjimą iš eilės ir nutraukė savo trijų iš eilės nesėkmių svečiuose seriją.

Per 13 su puse žaidimo minutės (13:43) lietuvis kartą smūgiavo į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 55 šio sezono mačus - 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 36 baudos minutės.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Andee Greene'as (15:47) ir Travisas Zajacas (59:30).

Susitikimo didvyriu tapo visus 33 šeimininkų smūgius atrėmęs "Devils" ekipos vartininkas Cory's Schneideris, kuris antrą kartą per pastarąsias ketverias rungtynes, ketvirtą kartą šį sezoną ir 16-ą kartą karjeroje nepraleido įvarčio į ginamus vartus.