D. Zubraus klubas patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės

Ketvirtą nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (31 pergalė ir 44 pralaimėjimai; 74 tšk.) klubas.

Šeštadienį svečiuose 12,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 1:3 (1:0, 0:1, 0:2) pralaimėjo tik 28-ą pergalę per 74 mačus iškovojusiai bei keturioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje likusiai Karolinos "Hurricanes" (66 taškai) komandai.

Per 10 su puse žaidimo minutės (10:23) lietuvis triskart (2 sykius netaikliai) smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 67 šio sezono rungtynes - 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Pirmajame kėlinyje Patrikas Eliašas (11:03) išvedė "Devils" komandą į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Chrisas Terry's (38:33) išlygino rezultatą, o šeimininkams pergalę garantavo tikslūs Erico Staalo (40:09) ir Justino Faulko (44:58) smūgiai trečiajame kėlinyje.