Antroji elektrėniškių pergalė atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate

Antrą pergalę iš eilės atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo Elektrėnų "Lokių-Poseidono" klubas, kuris namų arenoje 6:3 (2:1, 4:2, 0:0) įveikė Rokiškio "Rokiškio" ledo ritulininkus.

Aikštelės šeimininkai nė karto neleido varžovams pirmauti ir po Dominyko Škadausko įvarčio daugumoje (02:44) ir Laisvydo Kudrevičiaus (04:46) taiklaus smūgio pirmavo 2:0.

"Rokiškis" pirmajame kėlinyje atsakė Simo Sakaičio (14:51) metimu - 2:1.

Antrajame kėlinyje "Lokiai - Poseidonas" įgijo lemiamą persvarą. Andrejus Prichodka (22:44) padidino persvarą iki dviejų įvarčių, ir nors S.Sakaitis "Rokiškiui" pelnė dar vieną įvartį (22:54), elektrėniškiai varžovams rezultato išlyginti neleido.

D. Škadauskas (35:23) padidino skirtumą iki 4:2. Rokiškėnas Dominykas Deksnys dar kartą sumažino komandos atsilikimą iki minimumo (38:15), tačiau vėliau įvarčius mušė tik šeimininkai.

A. Poškus (38:34) ir Nickas Aubinas (39:09) per pusę minutės pasiuntė du įvarčius į varžovų vartus ir padėjo tašką rungtynėse:

"Lokiai - Poseidonas" - "Rokiškis" 6:3 (2:1, 4:2, 0:0).
"Lokiai - Poseidonas": D.Škadauskas, A.Poškus po 2, L.Kudrevičius, A.Prichodka, A.Poškus, N.Aubinas po 1 įvartį.

"Rokiškis": S.Sakaitis 2, D.Deksnys 1 įvartis.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių, pralaimėjimai po baudinių, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

7. Rokiškio "Rokiškis"            2  0  0  0   2     4:15   0

Kitos čempionato rungtynės įvyks spalio 22 dieną Vilniaus pramogų arenoje, kur susitiks Vilniaus "Ober - Haus" ir Elektrėnų "Lokiai - Poseidonas".